Dodany: 2019-11-11 09:20:31

Egzamin praktycznyW szkole nauka jazdy Koszalin, kursant uczy się wszystkiego co przyda mu się nie tylko na egzaminie państwowym na prawo jazdy, ale również w przyszłości kiedy będzie już kierowcą, samodzielnym prowadzącym pojazd.

 

Nauka jazdy koszalin odbywa się na dwóch etapach, tak by przygotować kursanta zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Nauka jazdy koszalin rozpoczyna się od części teoretycznej podobnie jak egzamin państwowy. Egzamin państwowy praktyczny polega na sprawdzeniu czego nauczył się kursant podczas nauki w szkole nauka jazdy Koszalin oraz sprawdzeniu czy egzaminowany nadaje się na kierowcę, potrafi poruszać się w ruchu drogowym, zna zasady i nie zagraża on bezpieczeństwu reszty poruszających się w ruchu drogowym.

 

Egzamin praktyczny trwa około 40 minut. W tym czasie egzaminowany porusza się po mieście wraz z egzaminatorem, który kolejno prosi o wykonywanie manewrów sprawdzających czy egzaminowany potrafi szybko i poprawnie wykonywać kolejne polecenia. Podczas egzaminu sprawdzana jest również umiejętność parkowania przez egzaminowanego w miejscu, gdzie parkują również inne samochody..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin praktyczny
Nick: