Dodany: 2011-07-25 13:35:22

Egzamin teoretycznyUczestnik kursu na prawo jazdy w szkole nauka jazdy Koszalin uczy się jak prowadzić samochód, jak odnaleźć się w ruchu drogowych, jak bezpiecznie poruszać się po drogach oraz jakie zasady panują i jak należy ich przestrzegać.

 

Nauka jazdy Koszalin to kurs jednak dopasowany do tego, co czeka kursanta na egzaminie państwowym. Egzamin państwowy składa się bowiem z części teoretycznej i praktycznej, czyli podobnie jak kurs na prawo jazdy w szkole nauka jazdy Koszalin. Egzamin teoretyczny to część pierwsza – do której najpierw podchodzi zdający. Egzamin teoretyczny polega na odpowiadaniu na pytania testowe zamknięte.

 

W każdym z pytań może się zdarzyć, że będzie więcej niż jedna prawidłowa odpowiedź. Dlatego egzaminowany nie może zaznaczać odpowiedzi na ślepo, musi rozumieć pytanie i znać odpowiedź, tylko to pozwoli na zdanie części teoretycznej. Każde pytanie można czytać wielokrotnie, bo ilość pytań jest niewielka, a czasu wystarczy naprawdę na wielokrotne przeczytanie pytania i odpowiedzi, a dodatkowo na powrót do poprzedniego i odznaczenie odpowiedzi i jej zmianę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin teoretyczny
Nick: