Dodany: 2010-12-06 14:35:11

Kategorie i wiek na prawo jazdyKursy na prawo jazdy lublin są prowadzone przez licencjonowanych i doświadczonych instruktorów. Dzięki temu, zdający ma pewność, że wiedza i umiejętności są przekazywana przez nich w prawidłowy sposób.

 

Bez wsparcia, pomocy i doświadczenia instruktorów, zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy lublin jest praktycznie niemożliwe. Aby otrzymać prawo jazdy toruń trzeba się wykazać znajomością przepisów i zasad ruchu drogowego. Zasady te są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsza jest umiejętność zastosowania tych przepisów w praktyce.  Aby móc podejść do kursu trzeba spełnić określone wymagania.

 

Jednym z nich jest wiek. Na każdą kategorię pojazdu silnikowego przypisany jest określony wiek. Przy motocyklach i kat. A oraz A1 jest ot 16 lat. Przy samochodach osobowych i kategorii B i B2 jest to już 18 lat. Jeśli decydujemy się na kurs na samochody ciężarowe, wymagany przez ustawę o ruchu drogowym wiek to 21 lat. Jeśli kandydat nie osiągnął wymaganego wieku, niestety nie może rozpocząć kursu na prawo jazdy ani podejść do egzaminu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kategorie i wiek na prawo jazdy
Nick: