Dodany: 2010-12-06 14:30:50

Czym jest WORDPrawo jazdy toruń zobowiązuje do zapoznania się i stosowania w praktyce przez kierowcę wszystkich przepisów o ruchu drogowym. Bardzo często jednak, mimo tego, że kierowca posiada prawo jazdy lublin,  zaczyna nagminnie łamać przepisy ruchu drogowego, stwarzając tym samym niebezpieczeństwo dla innych kierowców.

 

Dlatego też, aby  przepisy drogowe były respektowane przez cały czas, prawo wszelkie ich łamanie obłożyło wysokimi konsekwencjami. Prawo jazdy lublin można otrzymać w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, nazywanego w skrócie WORD. Tam również są zatrudnieni egzaminatorzy, którzy prowadzą państwowy egzamin na prawo jazdy. To właśnie w tym ośrodku odbywają się takie egzaminy.

 

Jeśli po zdobyciu prawa jazdy kierowca łamie przepisy i przyłapie go na tym policja, może obciążyć go nie tylko mandatem karnym, ale również punktami karnymi. Kierowca posiadający prawo jazdy dłużej niż rok, maksymalnie może dostać 24 punkty karne. Jeśli osiągnie tę sumę, dokument jest mu zabierany. W przypadku kierowców, którzy prawo jazdy mają pierwszy rok i w ciągu tego roku przekroczą liczbę 20 punktów, również jest im ono zabierane, a oni sami kierowani są na powtórny kurs prawa jazdy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest WORD
Nick: