Dodany: 2010-12-06 14:27:50

Egzamin na prawo jazdy praktycznyPodstawą, która uprawnia nas do ubiegana się o prawo jazdy lublin jest znajomość przepisów oraz znaków drogowych. Wszelkich przepisów drogowych, umiejętności niesienia pierwszej pomocy, znajomości technicznej pojazdów oraz znajomości znaków drogowych uczymy się na nauce jazdy.

 

To właśnie nauka jazdy pozwala nam zdać pozytywnie państwowy egzamin na prawo jazdy lublin i w konsekwencji uzyskać ten dokument. Jednak zdać egzamin na prawo jazdy lublin jest dość ciężko, dlatego warto przykładać się podczas nauki jazdy, aby potem nie mieć problemów podczas egzaminu.

 

Egzamin dzielimy na część teoretyczną i praktyczną. Aby móc podejść do części praktycznej, trzeba pozytywnie ukończyć test zawierający pytania teoretyczne. Egzamin praktyczny składa się z dwóch części. Pierwsza to egzamin na placu manewrowym. W ramach części praktycznej kursant musi zaliczyć podstawowe manewry, jak parkowanie tyłem, parkowanie skośne, przodem, koperta, jazda po łuku, ruszanie pod górkę oraz zawracanie. Dopiero po poprawnym zaliczeniu tej części może odbyć jazdę po mieści z instruktorem. W przypadku pozytywnej oceny z manewrów i negatywnej z jazdy w ruchu miejskim, kandydat musi ponownie zaliczyć i plac i miasto..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin na prawo jazdy praktyczny
Nick: