Dodany: 2010-12-06 14:26:07

Egzamin na prawo jazdy teoretycznyPrawo jazdy lublin to dokument, który uprawnia nas do kierowania pojazdami silnikowymi. Dlatego też, aby nie stwarzać zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego, kierowca musi posiadać odpowiednią wiedzę na temat przepisów drogowych i umiejętności.

 

Zarówno wiedzą, jak i potrzebne umiejętności zdobywa na kursie nauki jazdy. Po ukończeniu tego kursu może podejść do egzaminu na prawo jazdy, aby w końcu otrzymać ten dokument. Egzamin na prawo jazdy lublin składa się z dwóch części. Pierwsza część państwowego egzaminu na prawo jazdy lublin to część teoretyczna. Składa się ona z 18 pytań, która sprawdzają wiedzę przyszłego kierowcy z budowy pojazdy, umiejętności udzielania pierwszej pomocy, znajomości zasad ruchu drogowego, znajomości znaków drogowych i przepisów podczas podstawowych manewrów. 

 

Spośród trzech możliwości odpowiedzi (A,B,C) prawidłowe mogą być jedna, dwie lub trzy. Powinno wskazać się wszystkie prawidłowe odpowiedzi. Dopiero poprawne ukończenie egzaminu teoretycznego w WORD uprawnia kandydata do podejścia do egzaminu praktycznego. W razie nie zaliczenia egzaminu teoretycznego należy ponownie wnieść w ośrodku ruchu drogowego opłatę za egzamin..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin na prawo jazdy teoretyczny
Nick: