Dodany: 2010-12-06 13:33:34

Jak przebiega nauka jazdy Nauka jazdy lublin to podstawa do tego, aby móc podejść do egzaminu na prawo jazdy.  Nauka jazdy toruń może być  przeprowadzana tylko i wyłącznie  przez autoryzowane szkoły jazdy lub  instruktorów.

 

Aby nauka jazdy poznań była skuteczna trzeba jednak wybierać tylko tych instruktorów i tylko te szkoły, które posiadają licencję Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, w skrócie zwanego WORD. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zostaliśmy prawidłowo przygotowani do egzaminu na prawo jazdy. Sam przebieg nauki jazdy jest prosty. Kursant po zapisaniu się na dany kurs wnosi opłatę za naukę jazdy.

 

Czasami może ona zostać rozłożona na raty, w innych szkołach trzeba płacić całą kwotę jeszcze przed rozpoczęciem nauki. Następnie kursant zaczyna wykłady teoretyczne prowadzone w szkole jazdy. Najczęściej są to wykłady prowadzone w formie multimedialnej. Często też kursanci dostają takie materiały do domu i rozwiązują testy komputerowe. Następnie rozpoczyna się praktyczna nauka jazdy na placu manewrowym. Jest to zazwyczaj 30h, potem kursant wyjeżdża wraz z instruktorem na miasto, aby poćwiczyć zdobytą wiedzę i umiejętności w praktycznej jeździe w ruchu drogowym, ok. 35h. Na koniec kursant musi zdać wewnętrzny egzamin, jeśli ukończy go pozytywnie może podejść do egzaminu państwowego na prawo jazdy.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak przebiega nauka jazdy
Nick: