Dodany: 2011-12-09 09:05:11

 

Jak przebiega egzamin na prawo jazdyEgzamin na kierowców odbywający się w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego, właściwych danemu województwu. Składa się on z dwóch etapów do których ma przygotować nauka jazdy gdańsk.

 

Pierwszy to oczywiście zadania testowe, rozwiązywane na ekranie komputera. Ubiegający się o prawo jazdy kursanci mają za zadanie rozwiązać przypisany danej grupie zestaw pytań w określonym czasie. Po zakończeniu egzaminu teoretycznego następuje sprawdzenie ich poprawności przez osobę egzaminującą. Po okresie oczekiwania, gdzie kursantom może również towarzyszyć nauka jazdy Gdańsk mogą oni przystąpić do części praktycznej, składającej się również z dwóch części: manewrów na placu manewrowym jak również części składającej się z jazdy miejskiej.

 

Tutaj kursant ma za zadanie spełnić oczekiwania egzaminatora, zachowując się jednocześnie zgodnie z przepisami do których ma oczywiście za zadanie przygotować nauka jazdy Gdańsk. Co więcej tutaj może egzaminowanej osobie towarzyszyć instruktor pod którego okiem uczył się zdający..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak przebiega egzamin na prawo jazdy
Nick: