Dodany: 2011-12-09 09:01:17

 

Jak przebiega nauka jazdyKażdy kurs na prawo jazdy przebiega według ściśle określonych w ustawie prawo o ruchu drogowym ogólnych zasad kierowania pojazdami. Czytając jej zapisy możemy dowiedzieć się nie tylko w jaki sposób przebiegają poszczególne etapy szkolenia na kierowcę prowadzonych przez wyspecjalizowaną jednostkę jaką jest nauka jazdy gdańsk.

 

W pierwszym etapie oczywiście każdy kursant zobligowany jest do uczęszczania na szkolenie teoretyczne prowadzone przez nauka jazdy Gdańsk, gdzie grupy poznają poszczególne przepisy o ruchu drogowym, zachowanie się na drogach publicznych, skrzyżowaniach jak też w jaki sposób rozumieć przepisy o pierwszej pomocy w przypadku bycia świadkiem wypadku drogowego czy też kolizji.

 

Po zakończeniu szkolenia praktycznego, obejmującego kilkadziesiąt godzin kursanci odbywają egzamin wewnętrzny z przepisów w formie testów. Pozwala on określić czy nauka jazdy Gdańsk dobrze poradziła sobie z zadaniem przyswojenia przez kursanta wiedzy którą wykorzysta w następnym etapie – jeździe miejskiej. Po wykorzystaniu wszystkich godzin można będzie się ubiegać o przystąpienie do egzaminu państwowego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak przebiega nauka jazdy
Nick: