Dodany: 2011-12-09 08:25:11

 

Uprawnienia policji w zakresie ruchu drogowegoWybierając się na prawo jazdy które prowadzi licencjonowana nauka jazdy gdańsk nie możemy zapomnieć o uprawnieniach policji do kierowania ruchem drogowym. A są one na tyle szerokie, że tak naprawdę nikt nie zdoła przez organem tym uciec.

 

Do najważniejszych z nich zaliczymy oczywiście możliwość kierowania ruchem wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody sygnalizacji zawiodły jak również tam, gdzie pomoc policjanta jest niezbędna. Wiąże się to oczywiście z uprawnieniem do karania kierowców za zachowania na drodze niezgodne z przepisami a więc zarówno wystawianiem mandatów jak również karaniem punktami karnymi, które wbrew pozorom może również otrzymać nauka jazdy Gdańsk, gdy w danej chwili nie szkoli przyszłych kierowców i samochód używany jest w celach prywatnych pomimo, że takie sytuacje są bardzo rzadkie.

 

Nie umniejsza to jednak faktu, że kompetencje policji w zakresie ruchu drogowego nieustannie się zmieniają, głownie kiedy mowa o ilości punktów karnych i mandatów, które nauka jazdy Gdańsk otrzymuje za nieprzepisowe zachowania na drogach publicznych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Uprawnienia policji w zakresie ruchu drogowego
Nick: