Dodany: 2011-12-09 08:22:49

 

Czym jest kodeks drogowyWybierając się na nauka jazdy gdańsk na pierwszych zajęciach kursanci dowiadują się czym tak naprawdę jest kodeks drogowy, gdzie, kiedy i w jakich sytuacjach należy stosować zawarte w nim przepisy.

 

Jest on również przez wielu kierowców nazywany ustawą o ruchu drogowym. Nie jest to więc pojęcie błędne, można używać go zamiennie. Kierowcy zarówno obecni jak i starający się o nauka jazdy Gdańsk muszą bezwzględnie przestrzegać jego postanowień i norm zawartych w poszczególnych jego rozdziałach. Szczególnie osoby podchodzące po raz pierwszy do państwowego egzaminu na nauka jazdy Gdańsk muszą zwracać uwagę na najdrobniejsze jego szczegóły. Nawet niewielkie im uchybienie może spowodować, że egzamin będzie trzeba powtórzyć. Nie wspominając już o kosztach jakie będzie trzeba ponieść.

 

O ile w przypadku zdawania egzaminu obowiązywać będzie najnowszy kodeks drogowy o tyle już kiedy samodzielnie będziemy poruszać się po drogach nasza uwaga winna być skupiona również a może i przede wszystkim na jego nowelizacjach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest kodeks drogowy
Nick: